Ferdinand Tásler - Jarní tání

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole F. Tásler. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919-1996

51656. Jarní tání
Dražba ukončena:28.10.2020 20:33:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč