Ferdinand Tásler - Sklízení sena

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole F. Tásler. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919-1996

51876. Sklízení sena
Dražba ukončena:29.10.2020 20:29:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč