Ferdinand Tásler

51772. Vesnice pod sněhem

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole F. Tásler. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919-1996

dražba ukončena: 28.10.2020 22:34:49

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč