Ferdinand Tásler - Vesnice pod sněhem

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole F. Tásler. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919-1996

51772. Vesnice pod sněhem
Dražba ukončena:28.10.2020 22:34:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč