Ferdiš Duša, Emil Wänke, Jaromír Hofman a A. Naumann - Soubor 4 grafických listů

Lepty, litografie, linoryt, 16x23 cm, 27x18 cm, 31x26 cm a 40x30 cm. Signovány. Volné listy.

Ferdiš Duša, Emil Wänke, Jaromír Hofman a A. Naumann
28498. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:14.03.2019 19:35:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 14.03.2019 19:12:34 1367
600 Kč 14.03.2019 18:33:24 3678