Ferdiš Duša - Soubor 7-mi grafických listů

Různé techniky, od 12x10 cm po 24x36 cm. 6x signováno vpravo dole Duša, 1x signováno vlevo dole Ferdiš Duša. 5x pasparta, 2x Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1888 - 1958
Grafik, malíř, ilustrátor a keramik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

Ferdiš Duša
37208. Soubor 7-mi grafických listů
Dražba ukončena:13.11.2019 20:06:10
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč