Ferdiš Duša - U břehu Bečvy

Olej na plátně, 68x83 cm. Signováno vlevo dole Duša. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1888 - 1958
Grafik, malíř, ilustrátor a keramik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

Ferdiš Duša
37880. U břehu Bečvy
Dražba ukončena:27.11.2019 19:44:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč