Olej na plátně, 68x83 cm. Signováno vlevo dole Duša. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1888 - 1958
Grafik, malíř, ilustrátor a keramik.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč