Olej na kartonu, 44x34 cm. Signováno vlevo dole F. Duša 21. Nerámováno.
Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1888 - 1958
Grafik, malíř, ilustrátor a keramik.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč