F.F. Weirotter - 6x Holandská krajina

Lepty, od 13x19 do 5x20 cm. Všechny signovány F.E. Weirotter. Volné listy.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

F.F. Weirotter
46876. 6x Holandská krajina
Dražba ukončena:15.07.2020 19:14:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč