F.F. Weirotter

46876. 6x Holandská krajina

popis: Lepty, od 13x19 do 5x20 cm. Všechny signovány F.E. Weirotter. Volné listy.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

zbývá: 11 dnů, 5 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč