Fiala - Venkovské stavení

Olej na překližce, 21x24 cm. Signováno vpravo dole Fiala. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

20149. Venkovské stavení
Dražba ukončena:30.05.2018 18:29:09
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč