FIFAX - Haussmann

Olej na kartonu, 40x51 cm. Signováno vpravo dole FIFAX. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

FIFAX
51947. Haussmann
Dražba ukončena:29.10.2020 22:00:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč