Fina Maternová - Rziwnatzová - Podzimní zátiší

Olej na kartonu, 46x66 cm. Monogramováno vpravo nahoře, Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

27376. Podzimní zátiší
Dražba ukončena:31.01.2019 19:50:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč