F.J. Manskirch, Dubourg, Backhuysen, Hyrtl - Soubor 3 grafických listů z 19. stol.

Ocelorytina, lept, rytina.
1. myslivci v Chamois, 17x21 cm, autor F.J. Manskirch, Dubourg
2. Přístav v Amsterdamu, 10x14 cm, autor Backhuysen, Hyrtl
3. Carlstain na rakouské Dyji, 10x15 cm.

Rámy, pasparty, sklo. Rámy mírně poškozeny.

F.J. Manskirch, Dubourg, Backhuysen, Hyrtl
31572. Soubor 3 grafických listů z 19. stol.
Dražba ukončena:15.05.2019 18:35:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.03.2019 16:20:26 2467