Fjodor Ivanovič Melnikov - Děti na louce

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 39x43 cm. Signováno Melnikov. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 – 1971
Ruský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

26980. Děti na louce
Dražba ukončena:30.01.2019 18:04:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč