F&M Lautenschläger Berlin - Konev

Měď a mosaz, výška 37 cm. Značeno.

Pozn.: Poškozeno.

F&M Lautenschläger Berlin
55519. Konev
Dražba ukončena:03.03.2021 20:57:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč