MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Měď a mosaz, výška 37 cm. Značeno.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
F&M Lautenschläger Berlin
55519. Konev
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 900 Kč
limit (03.03.2021 20:52:40)
3398
2 800 Kč
limit (03.03.2021 20:52:30)
881
2 800 Kč
limit (03.03.2021 20:52:31)
3398
2 600 Kč
881
2 500 Kč
6596
2 400 Kč
limit (26.02.2021 16:24:40)
881
2 300 Kč
6596
2 200 Kč
limit (26.02.2021 16:24:36)
881
2 100 Kč
6596
2 000 Kč
limit (26.02.2021 16:24:33)
881
1 900 Kč
6596
1 800 Kč
limit (26.02.2021 16:24:25)
881
1 700 Kč
6596
1 600 Kč
limit (26.02.2021 16:24:22)
881
1 500 Kč
6596
1 400 Kč
limit (26.02.2021 16:24:17)
881
1 300 Kč
6596
1 200 Kč
limit (26.02.2021 16:24:13)
881
1 100 Kč
6596
1 000 Kč
limit (26.02.2021 16:24:07)
881
900 Kč
6596
800 Kč
limit (25.02.2021 17:29:07)
881
700 Kč
3398
600 Kč
6596
500 Kč
7391