F.M. Richter-Reich - Květinový trh

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole F.M. Richter - Reich. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

F.M. Richter-Reich
36894. Květinový trh
Dražba ukončena:31.10.2019 23:01:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč