Fongerat - Sedící dívčí akt

Litografie, kulatý rám, průměr 32 cm, signováno vpravo dole, rám, sklo.

1825. Sedící dívčí akt
Dražba ukončena:28.01.2015 20:20:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 700 Kč