Foster - Fantazie

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vpravo dole Foster 96. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Foster
25368. Fantazie
Dražba ukončena:29.11.2018 21:39:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč