Fr. Bukáček?

56023. Sedící akt

popis: Kombinovaná technika, 76x65 cm. Signováno vpravo dole Fr. Bukáček? Rámováno.

pozn.: Papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:22:13

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 24.02.2021 19:17:13 8336