Francie 2. pol. 19. stol.

53267. Stolní sloupkové hodiny

popis: Dřevo, mosaz, celková výška 47 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč