Francie 2. pol. 19. stol. - Stolní sloupkové hodiny

Dřevo, mosaz, celková výška 47 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

Francie 2. pol. 19. stol.
53267. Stolní sloupkové hodiny
Dražba ukončena:09.12.2020 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč