Francois Bulens - Interiér kostela

Olej na plátně. 75x52 cm. Signováno vpravo dole F. Bulens. Nerámováno.

Francois Bulens
38746. Interiér kostela
Dražba ukončena:11.12.2019 22:36:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč