František  Myslivec - Snopy na poli

Olej na kartonu, 22x17 cm. Signováno vpravo dole F. Myslivec. Rámováno.

o autorovi: 1890 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč

307001. Snopy na poli
Dražba ukončena:19.12.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.12.2020 16:30:17 7715