František  Prosecký - Beethoven

Keramika, výška: 23 cm. Signováno Fr. Prosecký 1955.

Pozn.: Mírně poškozeno.

32978. Beethoven
Dražba ukončena:12.06.2019 18:39:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč