František Bartůněk

1156. Skalnatý štít

popis: Olej na kartonu, 49x55 cm, signováno vpravo dole, datováno 1944, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba zaprášena.

dražba ukončena: 02.06.2014 20:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 29.05.2014 12:04:56 283