František Aron - U chalupy

Olej na kartonu. 41x46 cm. Signováno vpravo dole Aron. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - ?
Malíř. Studoval Státní průmyslovou školu v Praze, soukromě se vzdělával u prof. Bartoše a Jaro Procházky. Samostatně vystavoval mezi válkami doma i v cizině (Paříž). Maloval také na Podkarpatské Rusi.

František Aron
40156. U chalupy
Dražba ukončena:30.01.2020 21:47:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo