Kresba, 26x18 cm. Signováno vpravo dole Bidlo 25. Rám, pasprata, sklo.
Pozn.: Malba i papír mírně poškozeny.
o autorovi: 1895-1945
Narodil se v Praze. V malířství nebyl formálně vzdělán a profesionálně se začal věnovat výtvarnému umění až ve 33 letech. Věnoval se převážně knižním ilustracím, plakátům a propagační činnosti.