František Bidlo - Mušketýr

Kresba, 26x18 cm. Signováno vpravo dole Bidlo 25. Rám, pasprata, sklo.

Pozn.: Malba i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1895-1945
Narodil se v Praze. V malířství nebyl formálně vzdělán a profesionálně se začal věnovat výtvarnému umění až ve 33 letech. Věnoval se převážně knižním ilustracím, plakátům a propagační činnosti.

František Bidlo
35298. Mušketýr
Dražba ukončena:26.09.2019 19:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč