Kresba, 19x31 cm. Signováno vlevo dole Bid. Pasparta, sklo.
Pozn.: Pasparta poškozena, papír mírně poškozen.
o autorovi: 1895-1945
Narodil se v Praze. V malířství nebyl formálně vzdělán a profesionálně se začal věnovat výtvarnému umění až ve 33 letech. Věnoval se převážně knižním ilustracím, plakátům a propagační činnosti.