František Bílkovský - Don Quijote

Tempera na kartonu. 23x19 cm. Signováno vlevo dole Bílkovský. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 – 1998
Malíř. Grafik. Studoval soukromě u malíře A. V. Slavíčka v Telči. Ilustroval knihy, zejména moravských autorů. Vytvářel ex libris a novoročenky. K jeho specializaci patřily kresby a malby koní. Byl členem SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris. V galerii muzea města Dačice je stálá Síň F. Bílkovského.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

František Bílkovský
304220. Don Quijote
Dražba ukončena:30.03.2020 20:07:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč