František Blažíček - Jarní rozkvět sněženek

Kombinovaná technika, 50x78 cm, signováno vlevo nahoře Blažíček 94, autorský rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

12255. Jarní rozkvět sněženek
Dražba ukončena:20.09.2017 19:12:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč