František Blažíček

12255. Jarní rozkvět sněženek

popis: Kombinovaná technika, 50x78 cm, signováno vlevo nahoře Blažíček 94, autorský rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 19:12:30

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč