František Blažíček

12255. Kompozice

popis: Kombinovaná technika, 50x78 cm, signováno vlevo nahoře Blažíček 94, autorský rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč