František Brunner Dvořák - Dívka s květinou

Olej na dřevěné desce. 32x24 cm. Monogramováno vlevo dole Fr.B. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1862 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

František Brunner Dvořák
39806. Dívka s květinou
Dražba ukončena:29.01.2020 20:08:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč