Olej na plátně, 45x70 cm. Signováno vlevo dole Galia. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1897 - 1975
Narodil se v Příboře. Ve své tvorbě se inspiroval převážně v rodném kraji, kde se uskutečnilo i několik jeho výstav. Mimo krajinomalby se věnoval také portrétům. Zajímavostí je, že byl přítelem Leoše Janáčka.