signatura nečitelná

306400. Český Krumlov

popis: Olej na kartonu, 34x44 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.10.2020 20:45:20

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč