signatura nečitelná - Český Krumlov

Olej na kartonu, 34x44 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
306400. Český Krumlov
Dražba ukončena:19.10.2020 20:45:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč