František Hořava

51588. Milenci

popis: Keramika, výška 22 cm. Značeno F. Hořava.

Pozn.: poškozeno.

o autorovi: 1906 - 1974

zbývá: 4 dnů, 17 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen