František Hořava - Moudrá žena

Sádra, výška 33 cm. Značeno F. Hořava 1937.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1906 - 1974

49863. Moudrá žena
Dražba ukončena:07.10.2020 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo