František Hořava

305720. Soubor 2 prací

popis: Kresba a olej na kartonu, 61x 44 cm a 65x49 cm. Signovány. 1x pasparta, 1x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 02.08.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč