František Hořava - Studie rukou

Kresba, 27x37 cm. Signováno vpravo dole F. Hořava 1959. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1974

308393. Studie rukou
Dražba ukončena:21.04.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (13.04.2021 18:41:59) 8291
500 Kč 10.04.2021 15:19:35 6281