František Hořava

48394. Vyvolávač z Jízdy králů

popis: Olej na překližce, 43x38 cm. Signováno vpravo dole F. Hořava cop. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Jedná se o motiv z Úprkova obazu Jízda králů.

zbývá: 20 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 31.07.2020 8:00:08 3229