František Hořava - Zimní krajinka

Kombinovaná technika, 15x21 cm. Signováno vpravo dole F. Hořava. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1906 - 1974

308452. Zimní krajinka
Dražba ukončena:26.04.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč