František Horký starší

37872. Podvečer

popis: Olej na kartonu, 40x55 cm. Signováno vlevo dole F. Horký. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:26:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč