Jaroslav Jičínský - Snopy na poli

Olej na kartonu, 24x33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1942, rám, zaskleno.

1589. Snopy na poli
Dražba ukončena:26.11.2014 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč