Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x20 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1906 - 1978
Narodil se v Bratislavě, ale vyrůstal v Kladně. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Brunnera a Bendy. Studijně pobýval v Itálii, Francii, Německu a bývalé Jugoslávii. Byl přítelem Františka Tichého. Nesouhlas s tehdejším režimem mu znemožnil veřejně vystavovat.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.