František Ketzek

304225. Lampář

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x20 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 30.03.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč