František Ketzek - Loď

Lept s akvatintou, 29x17 cm. Signováno vpravo dole F. Ketzek. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1906 - 1978
Narodil se v Bratislavě, ale vyrůstal v Kladně. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Brunnera a Bendy. Studijně pobýval v Itálii, Francii, Německu a bývalé Jugoslávii. Byl přítelem Františka Tichého. Nesouhlas s tehdejším režimem mu znemožnil veřejně vystavovat.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

František Ketzek
34720. Loď
Dražba ukončena:19.09.2019 21:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo