František Koudelka - Stromy u vody na podzim

Olej na kartonu, 20x20 cm. Signováno vpravo dole F. Koudelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1976
Sochař a malíř. Studoval u prof. Mullnera a von Helmera ve Vídni v letech 1917-18, u prof. Štursy a Thieleho na AVU v Praze 1918-20, studijně pobýval v Paříži a Londýně 1920-23. Nad sochařskými portréty brzy převládla malba, v níž přešel ke krajinářským motivům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.

303791. Stromy u vody na podzim
Dražba ukončena:25.02.2020 20:15:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo