František Lehmann - Vzrostlé stromy

Olej na plátně. 76x80 cm. Signováno vlevo dole Fr. Lehmann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

František Lehmann
38986. Vzrostlé stromy
Dražba ukončena:12.12.2019 22:19:52
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč