František Leták - Zátiší s houbou

Olej na kartonu, 14x18 cm. Signováno vpravo dole Frant. Leták. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1949

55208. Zátiší s houbou
Dražba ukončena:17.02.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo