František Leták

55208. Zátiší s houbou

popis: Olej na kartonu, 14x18 cm. Signováno vpravo dole Frant. Leták. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 29 dnů, 13 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen