František Liebl - Portrét loveckého psa

Kresba, 36x30 cm. Signováno vpravo dole F. Liebl. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 – 1992
Lesník a malíř. Celý život pracoval jako lesník, miloval přírodu a po ukončení lesnické kariéry se věnoval malování, zvláště povltavské krajiny, kde žil. Umělecky se vzdělával soukromě u malířů O. Homoláče a později u J. Boháče. Navštěvoval rovněž hodiny malby u V. Nechleby, přátelil se se Stanislavem Lolkem.

František Liebl
304817. Portrét loveckého psa
Dražba ukončena:15.05.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč