Kresba, 36x30 cm. Signováno vpravo dole F. Liebl. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1910 – 1992
Lesník a malíř. Celý život pracoval jako lesník, miloval přírodu a po ukončení lesnické kariéry se věnoval malování, zvláště povltavské krajiny, kde žil. Umělecky se vzdělával soukromě u malířů O. Homoláče a později u J. Boháče. Navštěvoval rovněž hodiny malby u V. Nechleby, přátelil se se Stanislavem Lolkem.