František Mikulka

27504. Zátiší s pohárem a ovocem

popis: Olej na plátně, 32x50 cm. Signováno vpravo dole F. Mikulka 47. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 31.01.2019 21:57:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 31.01.2019 18:29:45 3314