František Motyčka ml. - Za chalupou

Olej na kartonu, 34x50 cm, signováno vpravo dole Motyčka 1945, rám.

o autorovi: 1904 - 1984

12652. Za chalupou
Dražba ukončena:21.09.2017 20:43:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč