Akvarel, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Franta Mracký 1958. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: * 27.1.1900 Praha (Česká republika) + 18.4.1971 Klatovy (Česká republika) grafik, malíř, pedagog
Žák umělecko průmyslové školy v Praze u profesorů Schussera, Brunnera a Maška. Studijní cesty konal po Francii, Itálii a Jugoslávii. Usadil se na Klatovsku, kde žil přes dvacet let. Věnoval se malování krajiny v Pošumaví. Po olejomalbách z dřívějších let se věnoval důsledně akvarelu.