Pastel, 30x24 cm. Signováno vlevo dole Fr. Ondrůšek 24. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1861 - 1932
Narodil se v Bystřici pod Hostýnem na Moravě. Studova AVU v Praze, Vídni, Mnichově a Benátkách. Studijní cesty podnikl do Paříže, Bretaně, italských Benátek, Říma a Florencie. Byl vyhledávaným portrétistou.