František Pařízek - Valašská chalupa

Olej na kartonu, 49x65 cm. Signováno vpravo dole F. Pařízek. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

308788. Valašská chalupa
Dražba ukončena:30.05.2021 20:10:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč